O nas

image22

Poznajmy się!

Spin The Party

Jesteśmy zespołem pasjonatów filmografii i nowych technologii, którzy wiedzą, jak sprawić, by Wasze wydarzenia były wyjątkowe. Jako pionierzy i liderzy w świadczeniu usług fotobudki 360, przenosimy wrażenia z imprezy na kompletnie nowy poziom.

Doświadczenie i profesjonalizm to nasza druga natura. Od lat tworzymy wyjątkowe wspomnienia, które pozostawiają uśmiech na twarzach naszych klientów. Zaufało nam wielu klientów, od małych, kameralnych spotkań po wielkie wesela.

Nie bierzemy udziału w konkursie na “najlepszą fotobudkę”. Dlaczego? Ponieważ stworzyliśmy kategorię sami! Fotobudka 360 to nie tradycyjna fotobudka. Nasza technologia 360 stopni umożliwia uchwycenie nie tylko chwili, ale i całe uczucie, atmosferę i radość z Waszego wydarzenia. Przenosimy Wasze zdjęcia na nowy poziom, oferując dynamizm i ruch, które nieodłącznie towarzyszą Wam i Waszym gościom.

Czego się spodziewać korzystając z naszych usług? Profesjonalizmu w każdym calu! Nasza doświadczona i kreatywna ekipa zadba o każdy szczegół, od bezpieczeństwo po Wasz wymarzony efekt końcowy. Oferujemy najwyższą jakość i ilość sprzętu i wydruków, byście mogli cieszyć się chwilami z imprezy na zawsze. To nasza misja – sprawić, by każdy film był pamiątką, który z dumą pokażecie bliskim i znajomym.

Opinie

Co ludzie mówią na nasz temat?

Szukasz wyjątkowej atrakcji na swoją impreze?

Chętnie ci w tym pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.
Skontaktuj się z nami już teraz i spotkajmy się na twoim wyjątkowym wydarzeniu!

↓ ↓ ↓ ↓

Zajrzyj również na nasze
social media!

↓ ↓ ↓

Galeria

SpinTheParty
E-mail: fotobudka360@spintheparty.pl
Telefon: 795 417 673

Scroll to Top